Kontakt

Asta Logistics Spółka z o.o.
64-920 Piła, ul. Przepiórcza 8
NIP: 781-00-41-276
REGON: 630003864
e-mail: biuro@astalogistics.pl
tel./fax: +48 67 212 88 80

Biuro

Pon. - Pt.8:00 - 16:00

Magazyn

Pon. - Pt.7:00 - 21:00

Biuro Zarządu

tel.: +48 67 212 88 80
biuro@astalogistics.pl

Marta Kosmella
Referent ds. administracji
tel.: +48 67 212 88 80
kom.: +48 798 242 260
m.kosmella@astalogistics.pl
Trans: 4595-22

Zarząd

Katarzyna Ryś
Prezes Zarządu
tel.: +48 67 212 88 80

Dymitr Rudkowski
Dyrektor Handlowy, Członek Zarządu
tel.: +48 67 212 88 80
kom.: +48 666 015 151
d.rudkowski@astalogistics.pl
Trans: 4595-19

Dział Spedycji

Justyna Bębas
Specjalista ds. logistyki i spedycji
tel.: +48 67 212 88 80
kom.: +48 600 807 927
j.bebas@astalogistics.pl
Trans: 4595-7      Timo: 334018

Monika Kryger
Specjalista ds. logistyki i spedycji
tel.: +48 67 212 88 80
kom.: +48 698 826 427
m.kryger@astalogistics.pl
Trans: 4595-23   Timo: 334018

Joanna Kowal
Specjalista ds. logistyki i spedycji
tel.: +48 67 212 88 80
kom.: +48 664 921 679
j.kowal@astalogistics.pl
Trans: 4595-25 Timo: 334018

Magazyn

Tomasz Potoczko
Magazynier
kom.: +48 600 807 754
magazyn@astalogistics.pl

Michał Garniec

Specjalista ds. obsługi magazynowej i administracji
kom.: +48 797 382 661
magazyn@astalogistics.pl

Michał Tomaszewski
Magazynier
kom.: +48 668 471 092
magazyn@astalogistics.pl

Damian Samul
Magazynier
kom.: +48 600 808 184
magazyn@astalogistics.pl

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat *

Jak możemy Ci pomóc?

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat *

Jak możemy Ci pomóc?