Aktualności

Jesteśmy laureatami Diamentów Forbesa 2024

Cele zrealizowane!

Nasza firma po raz kolejny została laureatem w corocznym rankingu Diamenty Forbesa. Jest to zasługa całego zespołu Asta Logistics Sp. z o.o. Ciężka praca i zaangażowanie przełożyły się na wartościowe dla nas wyróżnienie. Dziękujemy! Zarazem nie zwalniamy tempa i z pozytywną motywacją dążymy do tego, by sukces powtórzyć w następnym roku.

W rankingu Diamenty Forbesa znajdują się najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce działające w różnych branżach. Zestawienie tworzone jest we współpracy z firmą Dun&Bradstreet Poland i opiera się na szwajcarskiej metodzie wyceny wartości. Kluczowymi kryteriami w ocenie są m.in. wyniki finansowe za lata 2018-2022, wartość majątku, wiarygodność płatnicza, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Ranking został przygotowany już po raz szesnasty, a fakt, że nasza firma się w nim znalazła, potwierdza naszą stabilność finansową, wiarygodność oraz zdolność do budowania wartości biznesowej.

Więcej informacji pod linkiem.

https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2024/asta-logistics/9sds7jb?fbclid=IwAR2Z97uAWjO6uEi3nTiJ8wnLMQQnqDwcneWXLepMZ88SG1-qi3S158DoufY