Kariera w Asta Logistics

Dołącz do nas, by wspólnie z naszymi specjalistami współtworzyć przyszłość Asta Logistics. Wierzymy że siła firmy tkwi w ludziach, dlatego współpracując z nami masz szansę na rozwój osobisty, a nasza firma na wdrażanie proponowanych przez Ciebie innowacyjnych rozwiązań. Wspólnie tworzymy przyjazną przestrzeń, opartą na współpracy i wzajemnym szacunku. Nieustannie pracujemy nad tym, by wzmacniać efektywność naszej pracy.

Zostań częścią zespołu

01

Złóż CV

Daj się poznać od najlepszej strony. Pamiętaj o podkreśleniu Twoich mocnych stron i zawarciu klauzuli RODO.

02

Rozmowa telefoniczna

Po rozpatrzeniu Twojej aplikacji skontaktujemy się z Tobą, aby lepiej Cię poznać i umówić spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

03

Spotkanie z przedstawicielem HR

Jeśli okaże się, że szukamy osoby z Twoim doświadczeniem, zaprosimy Cię na spotkanie – chcemy poznać Twoje oczekiwania i zapoznać Cię z naszą organizacją pracy.

04

Spotkanie z kierownikiem działu

Kierownik działu spotka się z Tobą, by wprowadzić Cię w szczegóły codziennej pracy. Poznasz specyfikę pracy i wartości, do których przykładamy wagę.

05

Oferta

Po przejściu wszystkich etapów rekrutacyjnych otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli zdecydujemy się na współpracę z Tobą, przedstawimy Ci szczegółową ofertę pracy.
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
szkolenie
możliwość rozwoju

Oferty pracy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Grono naszych doświadczonych specjalistów z chęcią odpowie na Twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe.